Swiatzdrowia24.pl

Zdrowie i medycyna

Thermogenique — termogeniczny zabieg, skuteczne modelujący sylwetkę

Chcesz pozbyć się niechcianego cellulitu? Twoje boczki i brzuch spędzają Ci sen z powiek? Nie musisz już dłużej męczyć się z dietą i ćwiczeniami na siłowni! Dzięki zabiegowi thermogenique pozbędziesz się tkanki tłuszczowej szybko i bezboleśnie!

Thermogenique — Co to jest ?

Zabieg thermogenique to bezinwazyjna i bezbolesna metoda pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale nie tylko. Dzięki thermogenique przede wszystkim ujędrnisz ciało, wyrzeźbisz sylwetkę, pozbędziesz się cellulitu, zmniejszysz obwód ciała w miejscach  z nadmiarem tłuszczu! Ponadto podczas zabiegu wykonywany jest masaż drenujący przy użyciu kosmetyków, w których skład wchodzi kapsaicyna. Jest to substancja, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki takim masażom masz pewność, że redukcja tkanki tłuszczowej rozpocznie się od razu.

Na czym polega zabieg thermogenique?

Masaż drenujący i dobór odpowiednich kosmetyków redukujących tkankę tłuszczową. Ponadto te działania sprawiają, że tłuszcz zostaje rozbity i zamienia się w energię. Dodatkową zaletą zabiegu jest działanie termogeniczne, które ma za zadanie stymulować organizm do spalania nadmiaru tłuszczu. Działa też skutecznie na pozbycie się cellulitu, a dzięki zastosowaniu specjalistycznego masażu, możesz liczyć na piękne modelowanie sylwetki.

Zakres działań zabiegu

Dzięki wykorzystaniu stosowaniu zabiegów thermogenique masz pewność, że Twoje ciało będzie idealnie odżywione. Przede wszystkim zabiegi działają na redukcję tkanki tłuszczowej, ale i nie tylko. Zakres działanie zabiegu termogenicznego jest bardzo szeroki, w związku z tym możesz mieć doskonałe ciało w bardzo krótkim czasie. Thermogenique:

  • ujędrnia i wyszczupla uda, ramiona, talie, pośladki, mięśnie brzucha oraz plecy,
  • redukuje cellulit,
  • kształtuje sylwetkę,
  • wpływa na poprawę kondycji krążeniowo-naczyniowej,
  • oczyszcza organizm z toksyn.

Jakie są etapy thermogenique?

Thermogenique dzieli się na 5 kluczowych etapów. Każdy z nich jest profesjonalnie przeprowadzony. Ma to na celu przyśpieszenie procesu redukcji tkanki tłuszczowej.

Pomiary ciała – etap 1

W etapie pierwszym dokonywane są odpowiednie pomiary i badane są punkty newralgiczne na ciele. To pomaga ocenić osobie przeprowadzającej zabieg, ile serii należy przeprowadzić oraz jak szybko można spodziewać się efektów.

Peeling ciała – etap 2

Na etapie drugim przeprowadza się peeling ciała, który usuwa toksyny i stymuluje przepływ limfy w organizmie.  Dzięki zastosowaniu peelingu skóra jest odpowiednio przygotowana pod kolejne etapy. Ponadto staje się ona miękka i usuwany jest martwy naskórek.

Zabieg z kapsaicyną – etap 3

Etap trzeci to nałożenie kosmetyku z kapsaicyną i przeprowadzenie masażu termogenicznego thermogenique. Masaż ma działanie antycellulitowe, drenujące nadmiar wody w organizmie oraz redukuje tłuszcz.

Owijanie ciała – etap 4

Na tym etapie kosmetolog owija ciało w tzw. kokon i pozostawia pacjenta na około 30 min. Dzięki tej praktyce przyśpiesza się wchłanianie aktywnych substancji oraz wywołana zostaje redukcja tkanki tłuszczowej.

Masaż ujędrniający – etap 5

Na koniec wykonuje się masaż ujędrniający i modelujący sylwetkę.

Ile trwa zabieg thermogenique?

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od tego, jak długo potrwają pomiary oraz poszczególne etapy. Zwykle jednak taki zabieg trwa od 60 do 90 min.

Thermogenique cena zabiegu

Cena jednego zabiegu thermogenique to średnio 250 zł. Bardzo dobrą opcją jest wybór pakietów. Koszt pakietu składającego się z 4 zabiegów wynosi zazwyczaj około 900 zł. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie seria 6 zabiegów, ponieważ w tym w pakiecie zapłacimy tylko 1300 zł. Aby cieszyć się idealną sylwetką, zaleca się serię 6,12 lub 24 zabiegów. W zależności od kondycji i stanu skóry.

Thermogenique opinie i efekty

Zabieg thermogenique jest sprawdzoną metodą w walce z nadmiarem tłuszczu. Wiele pozytywnych opinii, wskazuje, że są to jedne z najskuteczniejszych zabiegów, które pozwalają cieszyć się piękną sylwetką przez długie lata. Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Widocznie zredukowana tkanka tłuszczowa, zmniejszony cellulit, piękna i ujędrniona skóra to główne efekty, jakich możesz spodziewać się po zabiegach thermogenique.