Swiatzdrowia24.pl

Zdrowie i medycyna

Idealnie gładkie ciało.

usuwanie owłosienia

Jeśli chcesz pozbyć się włosków, depilacja laserowa promocja może być dokładnie tym, czego szukasz. Specjaliści zalecają serię składającą się z 3-6 zabiegów, by zmniejszyć wzrost włosów o 80-90% w konkretnym miejscu. Idealna kandydatka ma ciemne włoski i jasną skórę.

Dlaczego warto umówić się na depilację laserową?

Najlepiej działa na plecy, linię bikini, klatkę piersiową, brodę, nogi, pachy i wąsik. Depilacja laserowa Wrocław to nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje mocno skoncentrowane światło do penetracji mieszków włosowych.

 Światło lasera jest absorbowane przez pigment w łodydze włosa. Uszkadza mieszek i hamuje przyszły wzrost włosków. Depilacja laserowa Wrocław wpływa tylko na aktywnie rosnące mieszki włosowe, dlatego może wymagać kilku zabiegów. Dzięki temu zapewni znaczną redukcję owłosienia. Wspomniana technika skutecznie spowalnia wzrost włosków, ale nie gwarantuje trwałego usunięcia. Najprawdopodobniej trzeba będzie raz na jakiś czas powtórzyć zabieg, w tym depilację bikini.

 Świetna alternatywa dla golenia maszynką

Zabieg rozpoczyna się od zgolenia wybranego obszaru, a następnie wycelowania w niego odpowiednią wiązkę lasera.

Depilacja laserowa promocja to bez wątpienia najskuteczniejsze długoterminowe rozwiązanie problemu niechcianego owłosienia na całym ciele, szczególnie w przypadku delikatnej skóry okolic intymnych. Nie musisz już się męczyć z wrastającymi włoskami i nieestetyczną, czerwoną wysypką.

Depilacja laserowa bikini może selektywnie celować w ciemne, grube włosy, nie uszkadzając przy tym otaczającej skóry. Każdy impuls lasera trwa ułamek sekundy, jednocześnie oddziałując na wiele włosków.

Depilacja laserowa we Wrocławiu na wąsik trwa krócej niż minutę. Zabieg na większe obszary, takie jak plecy lub nogi, może zająć nawet godzinę.

Jak przygotować się do zabiegu?

Depilacja laserowa bikini to coś więcej niż usuwanie zbędnego owłosienia. Pamiętaj więc, by przed zabiegiem sprawdzić kwalifikacje osoby, która ma go przeprowadzić. Zrezygnuj z golenia, woskowania i elektrolizy na sześć tygodni przed depilacją.

Aby zmaksymalizować efekty, umów się na 4-8 zabiegów w odstępie 3-6 tygodni. Mieszki włosowe mają różne cykle wzrostu, dlatego należy zaplanować całą serię.

Energia lasera zamienia się w ciepło, które uszkadza mieszek włosowy. Nowoczesne urządzenia zwykle proponują mechanizm chłodzący. Możesz poczuć krótki, ostry ból we wrażliwych obszarach.

Jeśli chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia, ale dysponujesz ograniczonym budżetem, zwróć uwagę na depilację laserową promocję.

Skutki uboczne

Niektóre włoski mogą być odporne na laser lub odrosnąć po zabiegu. Na szczęście nowe włosy są zwykle delikatniejsze i jaśniejsze. Umawiając się na depilację, powinieneś się liczyć z możliwymi skutkami ubocznymi:

  • łagodny obrzęk wokół mieszków włosowych,
  • tymczasowe zmiany pigmentacyjne,
  • lekkie zaczerwienienie skóry,
  • tymczasowe podrażnienie.

Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku osób o ciemniejszej karnacji. Aby uniknąć uszkodzenia zewnętrznej warstwy skóry, specjalista użyje mniej intensywnego lasera. Okład z lodu złagodzi podrażnienia. Wielu skutków ubocznych można uniknąć, wybierając odpowiedni rodzaj lasera.