Swiatzdrowia24.pl

Zdrowie i medycyna

Ta wyciskarka nie zajmie wiele miejsca na kuchennym blacie

wyciskarka

Żyjemy w czasach, kiedy to mamy nieustanny dostęp do świeżych owoców i warzyw. A dodatek do posiłku w postaci świeżo wyciskanego soku, po pierwsze jest bardzo zdrowy, a po drugie o wiele smaczniejszy od soków ze sklepowych półek.

Aby otrzymać dobrej jakości sok, pełen aromatu, o pięknym wyglądzie, należy kupić wyciskarkę. Mnogość produktów na rynku sprawia, że wybór nie jest taki prosty. Wielu z nas oczekuje modelu, który łączy w sobie kilka niezbędnych cech tj. cichą pracę, niewielki rozmiar czy dużą wydajność.

I w tym momencie mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów soków. Otóż udało nam się znaleźć wyciskarkę, która spełnia oczekiwania wielu wymagających konsumentów. Opinie na jej temat są bardzo pozytywne i mimo sceptycznego podejścia niektórych z nich, finalnie okazało się, że wyciskarka Hurom One Stop – bo o niej mowa, jest połączeniem wygody oraz innowacyjnych rozwiązań. A wszystko to mieści niewielki gabaryt o bardzo ciekawym designie. Zobacz pełną specyfikację wyciskarki Hurom One Stop na hurompolska.pl

Hurom One Stop: optymalne wykorzystanie przestrzeni

Wyciskarka Hurom One Stop prezentuje bardzo oryginalny design. Na pierwszy rzut oka widać tutaj dobry gust jej twórców. Ciekawe połączenie kolorystyczne, które nadaje jej eleganckiego wizerunku. Sam producent zapewnia, że każdy element wyciskarki wykonany jest z wysokiej klasy surowców, które wykazują dużą odporność na uszkodzenia. Sama konstrukcja została tak zaprojektowana, aby jej użytkowanie było proste. Rozdzielenie jej poszczególnych elementów, mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowane, wcale takie nie jest. Kilka sprawnych ruchów dłoni, powoduje że mamy wyciskarkę gotową do mycia.

Niektóre osoby martwią się, że wyciskarka będzie zajmowała ogrom miejsca. Natomiast model Hurom One Stop ma niewielkie rozmiary. Bez problemu może stać na blacie codziennego użytku, tym samym nie zabierając dużej ilości miejsca. Niewielki gabaryt Hurom One Stop zawdzięczamy producentowi, który stworzył innowacyjny produkt, wykorzystując przy tym nowe technologie.

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że tak naprawdę użytkownik niewiele musi zrobić, aby otrzymać produkt końcowy. Do jego zadań należy wstępna selekcja surowca oraz jego niewielkie rozdrobnienie, a cała reszta robi się sama. Wielu klientów chwali sobie „wolne ręce”, co pozwala na jednoczesne przygotowanie soku oraz posiłku lub wykonania innej czynności.

Hurom one stop: podwójna komora wsadowa usprawni działanie

Jeżeli zastanawiasz się, co jest takiego innowacyjnego w tej wyciskarce, to już śpieszymy z wyjaśnieniami. Komora wsadowa, czyli miejsce gdzie umieszcza się owoce, nieco różni się budową od typowych wyciskarek dostępnych na rynku. Hurom One Stop posiada ostrza, które rozdrabniają surowiec, który jest transportowany do misy, gdzie następnie wyciskany jest sok. Oznacza to, że ten model robi wszystko sam. Użytkownik tylko wkłada surowiec, zamyka pokrywę i nie musi kontrolować jej pracy. Jest to bardzo wygodne i bardzo często wymieniane w zaletach wyciskarki na różnych forach internetowych czy portalach opiniotwórczych,

Wyciskarka Hurom One Stop pracuje bardzo cicho, dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego. Owy rodzaj silnika generuje sporą ilość mocy i mimo takiej cechy, nadal pracuje w trybie cichym. W wyciskarce wykorzystano również technologię wolnoobrotową, która łączy się z dokładnym wykorzystaniem surowca. Dodatkowo obecny wałek ślimakowy przyczynia się do wyciśnięcia soku do ostatniej kropli. Dzięki bardzo wolnej pracy, sok jest mniej spieniony, co dla wielu jest dużym plusem.

Hurom One Stop pracuje bardzo płynnie. W czasie wyciskania soku pulpa nie zalega, tylko sukcesywnie odprowadzana jest do pojemnika. Tą czynność usprawnia manetka, której praca powoduje, że wyciskarka ma wysoką wydajność.

Wracając do wyciskania do ostatniej kropli, należałoby wspomnieć, że spód wyciskarki jest pochylony o 3 stopnie, co ułatwia odpływ cieczy. Ogólnie cała konstrukcja tego modelu łączy się z usprawnieniem pracy, gdyż cały proces wyciskania zachodzi od góry ku dołowi.

Hurom One Stop może nieustannie pracować przez 30 minut.

Producent udziela aż 10 lat gwarancji na silnik oraz  2 lata na części, gdzie po zarejestrowaniu produktu automatycznie zostaje przedłużona do 10 lat. Tak długa gwarancja producenta świadczy o wysokiej jakości wyciskarki. Z opinii internautów można wywnioskować, że jest to model bezawaryjny, nawet po kilku latach użytkowania.

Marka Hurom została nagrodzona przez konsumentów w konkursie „Life Care” – jest to duże wyróżnienie, które poskreśla, że produkty tej marki są wyjątkowe i warte swej ceny.